yoshy ve gülçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yoshy ve gülçin

yoshy ve gülçin

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ErEnE MeKtUp

5 posters
YazarMesaj
EReN.foBik.BusE
--yeni üye--
EReN.foBik.BusE

ErEnE MeKtUp Empty
MesajKonu: ErEnE MeKtUp   ErEnE MeKtUp I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 11:42 am

ß-Tanem Meleğimm seni çok sefiorm...
Senden ayrılamamak Öf..NasıL anlatıcm sefqi mi..
Herbişeymsn...!!
SEN ÖYLE GÜZEL ÖYLE GÜZELSN Kİ.. NASI ANLATM BİLMOM
Kısaca seni ölümüne sefiom
SENİ GÖREMEMEK BNİ ÇOOOOOOOOOOOOK üsüyor bıtanem
oof allahm off şu ql yüsünü bi qörebilsm eren'min..
erenım olumune fanalrından bırıyımm senii ömrümün sonuna kadar sevecegim bıtanemm
erenci_coşku
--yeni üye--
erenci_coşku

ErEnE MeKtUp Empty
MesajKonu: Geri: ErEnE MeKtUp   ErEnE MeKtUp I_icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 10:38 am

Aşkım seni çok sevidiimi belirterek başlıorum

ERENİME:
sen benim hayatıma girdiinden beri o kadar çok şey deiştiki her şeyim bir anda güzelliğe döndü dünya gözüme toz pembe görünmee başladı sen yanımda yokken hayat umutsuzlukla doldu ama ben senin benim yanımda olduunu hep içimde tuttum sana aşkımı böle mektupla anlatamıyorum seni bir kere yakından elini tutarak diyeceklerimi demek istiyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM GÖZBEBEĞİM AŞKIM.....
deep_blue
gülçinci mod
deep_blue

ErEnE MeKtUp Empty
MesajKonu: Geri: ErEnE MeKtUp   ErEnE MeKtUp I_icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 1:10 pm

erenci_coşku demiş ki:

ERENİME:
sen benim hayatıma girdiinden beri o kadar çok şey deiştiki her şeyim bir anda güzelliğe döndü dünya gözüme toz pembe görünmee başladı sen yanımda yokken hayat umutsuzlukla doldu ama ben senin benim yanımda olduunu hep içimde tuttum sana aşkımı böle mektupla anlatamıyorum seni bir kere yakından elini tutarak diyeceklerimi demek istiyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM GÖZBEBEĞİM AŞKIM.....

herhalde aynısını yasardım
deep_blue
gülçinci mod
deep_blue

ErEnE MeKtUp Empty
MesajKonu: Geri: ErEnE MeKtUp   ErEnE MeKtUp I_icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 1:10 pm

erenci_coşku demiş ki:

ERENİME:

herhalde aynısını yasardım
ANTEP FISTIĞI EREN KOLİK
--yeni üye--
ANTEP FISTIĞI EREN KOLİK

ErEnE MeKtUp Empty
MesajKonu: Geri: ErEnE MeKtUp   ErEnE MeKtUp I_icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 11:37 am

ERENİME:
SEVGİLİ EREN ABLA SİZ ÇOKK ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM SİZ BENİM MELEĞİM BENİM ANTEP FISTIĞIMSINIZ KANTASIZ MEĞİMSİNİZ SİZ ÇOK SEVİYORUM SİZİ ÇOK ÇOK SEVEN CANSU BİR GÜN MSN NİZİ ELE GEÇİCEM KONSERLERİNİZE GELİCEM VE İMZA GÜNLERİNİZE GELİCEM BİLİYORMUSUNUZ BN EREN BAKICI KOLEKSYONU YAPIYORUM SİZİ ÖLÜMÜNE DEK SEVECEK OLAN CANSU
...gülçin..kolik
**gülçinci süper mod.**
...gülçin..kolik

ErEnE MeKtUp Empty
MesajKonu: Geri: ErEnE MeKtUp   ErEnE MeKtUp I_icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 9:29 am

HİÇ DÜŞÜNMEDİM Very Happy

ErEnE MeKtUp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» erene ben
» erENe LaKaP
» MEKTUP
» yoshye mektup