yoshy ve gülçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yoshy ve gülçin

yoshy ve gülçin

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ilk kimi sewdinis?

+3
GülçiNehir_JelyboN
EReN.foBik.BusE
duygu_EREN
7 posters
YazarMesaj
duygu_EREN
--yeni üye--
duygu_EREN

ilk kimi sewdinis? Empty
MesajKonu: ilk kimi sewdinis?   ilk kimi sewdinis? I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 12:18 pm

ben en başından beri ereni seiorm niye bilmiorm ama ilk o dikkatimi çekti
EReN.foBik.BusE
--yeni üye--
EReN.foBik.BusE

ilk kimi sewdinis? Empty
MesajKonu: Geri: ilk kimi sewdinis?   ilk kimi sewdinis? I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 12:23 pm

aynen bnmde en coqq o hosuma gıdıyoduu
GülçiNehir_JelyboN
**gülçinci süper mod.**

ilk kimi sewdinis? Empty
MesajKonu: Geri: ilk kimi sewdinis?   ilk kimi sewdinis? I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 5:10 pm

bnm ilk göz ağrım GÜLÇİNİMMM ...
Admin
Admin
Admin

ilk kimi sewdinis? Empty
MesajKonu: Geri: ilk kimi sewdinis?   ilk kimi sewdinis? I_icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 8:00 pm

aslında bende ereni çk seviyodum ama bi resimden dolayı yasemini sevmeye başladım
https://yoshygulcin.forum.st
deep_blue
gülçinci mod
deep_blue

ilk kimi sewdinis? Empty
MesajKonu: Geri: ilk kimi sewdinis?   ilk kimi sewdinis? I_icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 1:16 pm

ilk erendi ama gülçinin sesi hoşuma gittikçe gülçini sevmeye başladım
...gülçin..kolik
**gülçinci süper mod.**
...gülçin..kolik

ilk kimi sewdinis? Empty
MesajKonu: Geri: ilk kimi sewdinis?   ilk kimi sewdinis? I_icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 4:21 pm

BEN HEPSİDEN EN ÇOK GÜLÇİN ERGÜL'Ü SEVİYORUM EN BAŞTAYDI GÜLÇİN VE EN SONDA GÜLÇİN O BENİM HERŞEYİM BİRTANEM KANATSIZ MELEĞİM CANIM BENİM O NEDENİ İSE:KIVIRCIK SAÇLIOLANLAR ÇOK HOŞUMA GİDYORDU AMA FÖN ÇEKİNCEDE ÇOK DÜZ OLANLAR VE BUNLARIN HEPSİ AŞKİTOMDA VAR ONUN İÇİN GÜLÇİN'İ SEÇTİM EN ÇOK SEVİDĞİM RENK PEMBE GÜLÇİN YALAN KLİBİNDE PEMBE GİYİNDİĞİ İÇİN ÇOK HOŞUMA GİTTİ VE YALAN KLİBİNDEN SONRA EN ÇOK GÜLÇİN HOŞUMA GİTTİ VE EN ÇOK O BENİM DİKKATİMİ SEÇTİ
ANTEP FISTIĞI EREN KOLİK
--yeni üye--
ANTEP FISTIĞI EREN KOLİK

ilk kimi sewdinis? Empty
MesajKonu: Geri: ilk kimi sewdinis?   ilk kimi sewdinis? I_icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 11:12 am

EREN Dİ EN BAŞTA EREN BENİM ÇOK AMA ÇOK DİKKATİMİ ÇEKTİ VE BNDE EREN'İ SEVMEYE BAŞLADIM İLK ŞARKILARI OLMAZ OĞLAN DI ORDA EN ÇOK EREN DİKKATİMİ ÇEKTİ VE SONRA EREN'E OLAN İLGİM ARTI VE BUGÜN KALBİM'İN BİNDE BİNİNİ O KAPLIYOR Very Happy

ilk kimi sewdinis?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eren olmasa kimi sewerdiniz?